42.Bransoletka na gumce z elementem chainmaille

Witam.
Podobna bransoletka już była, ale w innych kolorach.  • Technika: chainmaille
  • Materiały: kwarc, jadeit, brąz, anodyzowane aluminium, gumka silikonowa
  • Wymiary: obwód 19 cm; szerokość elementu chainmaille ok 2 cm; waga 19,2 g
  • Cena: 27.- PLN
  • Dostępność: w moim butiku na DaWanda lub bezpośrednio u mnie po wcześniejszym uzgodnieniu

Niezwykle soczysta i letnia bransoletka wykonana z 8 mm kuleczek kwarcu i jadeitu nawleczonych na silikonową gumkę. Gumka przeprowadzona jest podwójnie i dodatkowo na brzegach zabezpieczona przed przetarciem metalowymi osłonkami. W centralnym miejscu bransoletki znajduje się łącznik wykonany z brązu techniką chainmaille splotem Romanov. Zielone ogniwka po jego bokach to anodyzowane aluminium.
Dzięki gumce jubilerskiej bransoletka jest bardzo łatwa do założenia mimo braku zapięcia.
Na zamówienie mogę wykonać podobną w innych kolorach.

Brąz
Jest stopem miedzi z cyną, przy czym udział miedzi w stopie to ok 90%. Ma piękny jasnobrązowy kolor i mocny połysk, który podczas użytkowania niewiele się zmienia.

Kwarc
To kamień naturalny, a właściwie cała ich grupa. Jest najpospolitszym minerałem w skorupie ziemskiej. Do tej grupy należy większość kamieni półszlachetnych używanych w jubilerstwie, jak: agat, kryształ górski, ametyst, cytryn, awenturyn, chalcedon, karneol, jaspis czy krzemień (to tylko te najbardziej znane). Często stosowany w litoterapii - kwarc ma właściwości lecznicze i jest bardzo dobrym źródłem energii. Wspomaga pracę mózgu, a także nadaje się do medytacji. Zalecany jest dla osób, które mają problemy z nerkami czy też cierpią na bóle brzucha. Pobudza płodność, wzmacnia serce, nerki, uspokaja, jest dobrym odpromiennikiem.

Galeria (kliknij, aby powiększyć):
Komentarze

Popularne posty