Jak kupować?

Wszystkie przedstawione tutaj przedmioty można kupić. Zazwyczaj mogę wykonać również podobne, tylko w innych kolorach, rozmiarach lub z innych materiałów. Realizuję także zamówienia indywidualne.

Osoby zainteresowane zakupem proszę o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego, który znajduje się po lewej stronie u góry, lub adresu mailowego: ab.szybalska@gmail.com Odpowiem najszybciej jak to będzie możliwe.

Ceny podane w postach obowiązują przy zakupie bezpośrednio ode mnie (w galeriach internetowych cena może być wyższa) i nie zawierają kosztów wysyłki!

Zamówiony towar wysyłam na terenie Polski przesyłką pocztową poleconą ekonomiczną lub priorytetową po przedpłacie na konto, którego numer podam mailowo po uzgodnieniu szczegółów.

Orientacyjne koszty wysyłki dla typowych przesyłek (od 1.02.2017 Poczta Polska podniosła ceny swoich usług, dlatego i u mnie konieczna była podwyżka kosztów przesyłki):

Rodzaj towaru
Opakowanie wysyłkowe
Gabaryt
Waga przesyłki
Przesyłka ekonomiczna
Przesyłka priorytetowa
Drobna biżuteria
Koperta bąbelkowa
A
do 350 g
7.-
9.-
Biżuteria w ozdobnym pudełku; ozdoby choinkowe
Pudełko tekturowe
B
do 350 g
-
15.-

W przypadku wysyłki kilku przedmiotów w jednej paczce koszty wysyłki naliczane są tylko raz i zależą od rozmiarów całej przesyłki.

Za zakupione towary wystawiam faktury imienne (nie VATowskie).

Komentarze

Popularne posty