O mnie

Witam Cię serdecznie w mojej pracowni.

Na imię mam Agata i tworzę biżuterię w unikatowej technice chainmaille. Posiadam w tej dziedzinie prestiżowy znak jakości Polskiego Rękodzieła.

Jeśli cenisz sobie niebanalne ozdoby, to dobrze trafiłaś. Oferuję gotowe wzory, które są do kupienia od ręki, ale także wykonuję specjalne projekty na zamówienie. Jestem gotowa podjąć się niemal każdego wyzwania.

To nieprawda, że biżuteria wykonana z metalowych ogniwek jest ciężka i nadaje się tylko dla rockowej młodzieży. Moje projekty dowodzą, że może ona być subtelna i kolorowa, a przede wszystkim lekka. Na co dzień, do pracy i na wielkie wyjście. Dla nastolatek, dojrzałych kobiet i "starszych pań", wiem co mówię, bo sama jestem taką starszą panią, która nosi chainmaille.

Służę pomocą przy wyborze najlepszej biżuterii dla Ciebie. Podpowiem z jakich materiałów powinna być wykonana i dlaczego, a także jak o nią dbać, by zawsze była piękna.

Moją biżuterię możesz kupić za pośrednictwem tych galerii internetowych:
A także bezpośrednio u mnie.

Oprócz wspomnianej biżuterii chainmaille wykonuję  na zamówienie również biżuterię w innych technikach (wire-wrapping, beading i innych), a także szydełkowe ozdoby (np. na choinkę).

Jeśli masz jakieś pytania, proszę Cię o kontakt. Rozwieję wszystkie Twoje wątpliwości.

Zapraszam :)

Komentarze

Popularne posty