Komplet chainmaille ze stali chirurgicznej

Przedstawiam bardzo efektowny komplet dla wymagających klientek.


Ten niezwykle elegancki komplet ten został wykonany od podstaw w pracochłonnej technice chainmaille. Subtelne połączenie koloru ciemnego srebra ze złotym gwarantuje ponadczasową elegancję.


Komplet składa się z kolczyków, wisiorka na łańcuszku i bransoletki typu celebrytka. W każdym z tych elementów centralna rozetka jest trochę innej wielkości, jednak wszystkie wykonane zostały według tego samego wzoru.


Głównym elementem ozdobnym jest rozetka w formie czteroramiennej gwiazdki ze złotym środkiem. W każdym z elementów kompletu wielkość tej rozetki jest inna (wisiorek to 2,2 cm, kolczyki 1,9 cm, a bransoletka 1.6 cm). Bransoletka będzie pasowała na nadgarstek od 16 cm (jej obwód to ok. 17,5 cm + 2,5 cm przedłużki), ale na życzenie mogę ją jeszcze skrócić. Długość łańcuszka przy wisiorku to ok. 50 cm + 5 cm przedłużki. Pomimo zastosowania dość ciężkiego materiału, jakim jest stal, sam komplet nie jest ciężki. Waga kolczyków to 2,4 g każdy, wisiorka - 3,85 g (razem z łańcuszkiem 7,6 g), bransoletki - 2,7 g.
Komplet jest całkowicie hypoalergiczny, gdyż wszystkie materiały w nim użyte są wykonane ze stali chirurgicznej, niektóre z pozłacanej.
Biżuteria ta doskonale sprawdzi się w roli prezentu dla wyjątkowej osoby. Dlatego będzie od razu zapakowana w ozdobne pudełeczko, które jest już wliczone w cenę.


Ta oferta dotyczy całego kompletu, ale na życzenie mogę wykonać dowolny z jego elementów także z innych materiałów i/lub w innych kolorach.

Rozetki ze stopu "bright aluminium" i brązu, bigle ze stali chirurgicznej. Bardzo lekkie.

Rozetki ze stopu "bright aluminium", bigle ze stali chirurgicznej. Bardzo lekkie.

Komplet jest dostępny w moim butiku w Małej Fabryczce w cenie 150.- PLN. 

Komentarze

Popularne posty