Zamówienia specjalne

Wszystko, co pokazuję na tej stronie zostało wykonane przeze mnie w ramach indywidualnych zamówień. Dlatego rzeczy te nie są dostępne od ręki, ale zawsze mogę wykonać coś podobnego na zamówienie.

~ ~ * ~ ~

Męski różaniec w formie bransoletki. Fasetowane kulki hematytu i wykończenia metalowe w kolorze srebrnym. Zapięcie na karabińczyk. Różaniec został wyposażony w etui z czarnej organzy i zapakowany w eleganckie pudełeczko. ~ ~ * ~ ~

Komplet koralikowy z motywem kwiatowym.
Naszyjnik to sznur szydełkowo-koralikowy (ukośnik) wykonany z koralików Toho 11/0 (2,2 mm) na 24 koraliki w rzędzie i następnie spłaszczony. Jego szerokość to 2,5 cm, a grubość ok 5,5 mm. Wzór znaleziony w sieci.
Kolczyki to kulki szydełkowo-koralikowe o średnicy ok. 1,8 mm. Wzór mojego autorstwa.~ ~ * ~ ~

Komplet chainmaille złożony z bransoletki, naszyjnika i kolczyków. Wykonany splotem bizantyjskim z metalowych czarnych ogniwek i 10 mm kulek hematytu platerowanego na jasnobrązowy kolor. 

 
~ ~ * ~ ~

Dziesiątka różańca z barwionego kwarcu w kolorze buraczkowym (lub jak kto woli amarantowym). Kuleczki kwarcu 8 mm, wykończenia w kolorze srebrnym.
 ~ ~ * ~ ~

Komplet (naszyjnik i dwie bransoletki) na lince jubilerskiej z hematytów i hodowlanych perełek. Wykończenia pozłacane.
~ ~ * ~ ~

Komplet koralikowy z motywem polnych kwiatów.
Naszyjnik to sznur szydełkowo-koralikowy (ukośnik) wykonany z koralików Toho 11/0 (2,2 mm) na 18 koralików w rzędzie. Jego grubość to ok 13 mm. Wzór autorstwa Lidii pochodzi ze strony Lbeads.
Kolczyki to kulki koralikowe szyte o średnicy ok. 2,3 mm. Wzór mojego autorstwa.
~ ~ * ~ ~

Komplet łańcuszkowy wykonany z 4 i 8 mm kryształków Fire Polish w kolorze Dark Emerald i brązu oraz elementów KC Gold:


~ ~ * ~ ~

Komplet łańcuszkowy wykonany z 4 mm kryształków bicone Swarovskiego (naszyjnik) i 8 mm Round (bransoletka) z zawieszką Heart 10 mm w kolorze Fuchsia i elementów metalowych z mosiądzu:


~ ~ * ~ ~

Komplet łańcuszkowy wykonany z 4 mm kryształków bicone Swarovskiego w kolorze Sapphire AB, zawieszki Drop 11x5,5 mm i elementów metalowych z mosiądzu:


~ ~ * ~ ~

Komplet łańcuszkowy wykonany z 4 mm kryształków bicone Swarovskiego w kolorze Crystal AB, zawieszki Butterfly 6 mm i brązu oraz elementów KC Gold:


~ ~ * ~ ~

Komplet na lince jubilerskiej z 4 i 8 mm perełek Swarovskiego w kolorze Creamrose Light, elementów metalowych z mosiądzu i pozłacanych:


~ ~ * ~ ~


Komentarze

Popularne posty