O mnie

Witam serdecznie w mojej pracowni.

Rękodziełem zajmuję się w zasadzie od zawsze. Próbowałam tylu technik, że nawet nie potrafię wszystkich wymienić, a ciągle uczę się czegoś nowego. Największą radość sprawia mi tworzenie biżuterii i to będzie główny profil działalności mojej pracowni, choć czasem pewnie powstanie też coś z innej beczki.

Swoją twórczością chwalę się już od jakiegoś czasu w sieci, ale są to głównie prace wykonywane na własny użytek. Można je zobaczyć na moim pierwszym blogu Z kociołka czarownicy, na moim profilu Google i w albumach zdjęć Picasa. Natomiast wszystkie prace prezentowane tutaj będzie można kupić. Albo bezpośrednio u mnie, albo w Galeriach internetowych, których wizytówki znajdują się na prawym pasku bocznym. Jednak zwracam uwagę na fakt, że ceny tych samych przedmiotów w galeriach mogą być wyższe ze względu na pobieraną przez nie prowizję. Również z przyjemnością będę realizować indywidualne zamówienia.

Powyżej znajdziecie zakładkę "Galeria prac", gdzie można zobaczyć więcej prac wykonanych w mojej pracowni. Nie wszystkie z nich uda mi się pokazać na blogu, niektóre zostały wykonane na zamówienie, inne już się rozeszły, jednak nawet jeśli któraś z nich nie jest już dostępna, to nic straconego, bo zazwyczaj mogę zrobić podobną, dlatego w takim przypadku proszę kontaktować się ze mną. W zakładce "Zamówienia specjalne" prezentuję prace wykonane na indywidualne zamówienia.

Oprócz prezentacji prac postaram się też przybliżyć stosowane przeze mnie techniki i materiały.

Zapraszam :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz