wtorek, 6 czerwca 2017

68. Komplet wire-wrapping perłowy w brązie

Witam.
Przedstawiam komplet bardzo elegancki i bogaty w formie. To idealna propozycja do stylizacji ślubnej.  • Technika: wire-wrapping
  • Materiały: brąz jubilerski, masa perłowa, łańcuszek metalowy KC Gold
  • Wymiary: wisior: 4 x 6 cm, 16,3 g; długość łańcuszka ok. 55 cm, waga wisiora z łańcuszkiem 22 g; kolczyki: 2,5 x 3 cm, długość całkowita z biglem 5 cm, waga 6 g każdy
  • Cena: 250.- PLN
  • Dostępność: ten egzemplarz jest już niedostępny; mogę wykonać podobny na zamówienie.

Ten efektowny komplet powstał z przepięknych płatków naturalnej masy perłowej misternie oplecionych brązowymi drucikami. Perłowa biel idealnie komponuje się z ciepłym odcieniem brązu. Komplet jest dość okazały i bogaty w formie, dlatego przeznaczony raczej na większe okazje. Jego kolorystyka sugeruje stylizacje ślubne.
Wisior zawieszony jest na wysokiej jakości metalowym łańcuszku w kolorze KC Gold. Bigle przy kolczykach wykonane są z brązu, ale na życzenie mogę je zamienić na inne (KC Gold, stal chirurgiczna). Mogę również wykonać do kompletu bransoletkę i/lub pierścionek, jak również spinki do mankietów dla Pana Młodego.
Biżuteria wykonana z brązu nie śniedzieje, w początkowym okresie może jedynie minimalnie ściemnieć, zachowując jednak swój ciepły odcień i blask. Pielęgnuje się ją podobnie jak srebrną, można też stosować preparaty do pielęgnacji biżuterii miedzianej.

Galeria (kliknij, aby powiększyć):


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz